DEKORATİF TUĞLA ÇEŞİTLERİ

Doğaltaş Dizayn profesyonel dekoratif tuğla çeşitleri hem uygulama bazlı hem de ürün temini şeklinde çalışmaktadır. Dilerseniz beğendiğini dekoratif tuğla ürününü toplu ya da istediğiniz sayıda temin edebilir dilerseniz de istediğiniz uygulamayı uzman Doğaltaş Dizayn ustalarımız ile birlikte idealinizdeki alana yaptırabilirsiniz.

Doğaltaş Dizayn tarafından uygulanan ve temin edilebilen dekoratif tuğla çeşitlerinin bir kısmı aşağıda bulunan özel slider alanı ile listelenmiştir. Dilerseniz bu alandan seçeceğiniz ürün numarası ile dilerseniz de merkez ofisimizde bulunan ürünler arasından bir tanesini seçerek hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürme şansına sahip olabilirsiniz. +90 216 479 71 74 numaralı telefon üzerinden daha detaylı bilgi alabilir ya da Atlas Caddesi No:2/A Çavuşbaşı BEYKOZ / İSTANBUL’da bulunan adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

FERRARA
B02
FERRARA
B02PN
PINK

B02PN

PINK
B02SN
SAND

B02SN

SAND
B02DG
DARK GREY

B02DG

DARK GREY
B02AL
ALPINO

B02AL

ALPINO
B02RE
RED

B02RE

RED
B02NO
NOSTALGİA

B02NO

NOSTALGİA

Dekoratif Tuğla Fiyatları

İstanbul’da en uygun dekoratif tuğla fiyatlarına Doğaltaş Dizayn ile sahip olabilirsiniz. Yapılan her uygulama tarafımızca garanti altına alınmaktadır. Kullanılacak olan alana göre metrekare üzerinden hesap yapılmaktadır bu sebeple uygulama yapılacak olan hakkında kısaca ölçüm bilgileri vermeniz yeterlidir.